W czasie wolnym od polityki staram się także nie zapominać o moich hobby. Jestem zwolennikiem spędzania czasu aktywnie, na łonie natury, najchętniej na rowerze, stoku narciarskim czy żeglując po naszych pięknych jeziorach.  Kiedy tylko czas pozwala zakładam również płetwy, sprzęt do nurkowania i oddaję się mojej pasji podziwiania podwodnego świata. Najbardziej jednak cenię sobie czas spędzony z rodziną, na wspólnym gotowaniu,  leśnych spacerach, wędkowaniu,  przy ognisku czy po prostu zwykłych domowych sprawach. Wiele radości do naszego życia wnosi także Figa, owczarek berneński, która trzy lata temu została nowym członkiem naszej rodziny.

Popieram Jacka Tomczaka

Zaprosiłem Jacka do naszego politycznego projektu, ponieważ Trzecia Droga potrzebuje doświadczonych parlamentarzystów, którzy całe swoje polityczne życie poświęcili służbie Polsce. Podczas już pięciu kadencji jako poseł udowodnił, że potrafi konsekwentnie i zdecydowanie stawać w obronie prawa oraz jest gotów walczyć o lepsze jutro dla Polek i Polaków. Jego zaangażowanie w sprawy przedsiębiorców oraz wykształcenie prawnicze gwarantują wysoką merytorykę w tworzeniu oraz recenzowaniu ustaw. Jako wielki przyjaciel rzemieślników i rolników jest doskonałym kandydatem reprezentującym interesy PSL.

Władysław Kosiniak-Kamysz

Poseł Jacek Tomczak to prawdziwy przyjaciel Rzemiosła. Kontynuuje w Sejmie najlepsze tradycje wielkopolskiej pracy. Dzięki niemu postulaty rzemieślników stały się ważnym elementem debaty publicznej.

Jerzy Bartnik
Prezes Związku Rzemiosła Polskiego

Jacek Tomczak aktywnie wspierał wiele inicjatyw ważnych dla regionu. Jego zaangażowanie w sprawy rozwoju szkolnictwa zawodowego oraz wsparcie lokalnej przedsiębiorczości zasługuje na uznanie.

Andrzej Grzyb
prezes PSL w Wielkopolsce

© Jacek Tomczak 2024